Datasheet
(PDF, 451 kB)

Uživatelská příručka
(PDF, 968 kB)

PoE Giga-MiniMc a PoE+ Giga-MiniMc - 10/100/1000 Mbps PoE a PoE+ switching Media Converter

PoE Giga-MiniMc a PoE PoE a PoE+ Giga-MiniMc jsou určeny pro použití v Gigabit a 100 Mbps sítích, které vyžadují napájení přes Ethernet.

PoE a PoE+ Giga-MiniMc mají nízké náklady, jsou kompaktní, multi-portové media konvertory, které podporují PoE a PoE+ standardy. S využitím jejich flexibility a kompaktní velikosti mohou privátní sítě těžit ze všestrannosti MiniMc produktové řady.

Se 2 10/100/1000Base-T UTP porty a jedním SFP uplink port, který podporuje buď metalický nebo optický SFP, PoE a PoE+ Giga-MiniMc jsou Power Source Equipment(PSE) zařízení.PoE+ GigaMiniMc je schopen napájet až dva Powered zařízení (PD) přes standardní kabel CAT5 nebo lepší. PoE+ GigaMiniMc je schopen napájet výkonově náročnější zařízení jako jsou dotykové panely, PTZ (pan-tilt-zoom), IP kamery a čtečky RFID. Tato zařízení obvyklevyžadují více energie, než je typické 15,4 W zajištěné na standardním zařízením PSE, jako PoE GigaMiniMc .

PoE a PoE + Giga-MiniMc modely jsou plně kompatibilní s IEEE standardy 802.3af/at a zajistí plynulou integraci do vaší sítě. Mediakonvertory jsou vybaveny pokročilými funkcemi jako store-and forward, Autocross a PoE reset při ztrátě signálu na optickém portu.

IMC rodina PoE a PoE + převodníků (PoE / PoE + Giga-MiniMc, PoE / PoE + Giga-McBasic, PoE McBasic) je nyní k dispozici s LFPT (Link Fault Pass Through) funcionalitou.
LFPT je funkce, která vypne odkaz integritu na uplink portu pokud selže odkaz na downlink portu a vypne integritu na downlink portu při problémech na uplink portu.

LFPT funkcionalita je často používána jako řešení potíží a navíc umožňuje non-managed zařízení hlásit místní selhání ke spravovanému zařízení umístěnému například v centrální kanceláři.
LFPT je uživatelsky nastavitelné pomocí DIP switch a protože většina dotčených výrobků má dvě měděné downlink porty a jeden optický uplink, LFPT je konfigurovatelná na downlink portu.

Nákres použití

PoE Giga-MiniMc a PoE schéma

Specifikace verze PoE

  • Technical
    • IEEE 802.3 10Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3u 100Base-TX twisted pair
    • IEEE 802.3ab 1000Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3z 1000Base-LX or SX fiber
    • IEEE 802.3af Power over Ethernet
    • IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
    • IEEE 802.3u Auto-Negotiation
    • RFC-2474
    • RFC-2475 DiffServ QoS
    • Extreme temperature range (DC configuration)
    • Plug-and-play operation
    • Accepts RJ45, SC and SFP connectors
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Single-strand fiber and CWDM models
    • Country-specific, high-reliability power adapter
    • FX and TX Auto Negotiation
    • AutoCross for MDI/MDIX
    • MTU: Supports Jumbo Frames up to 10240 bytes
    • Supports DIN Rail mounting (DIN clips sold separately)
    • Link Fault Pass Through DIP Switch
  • Mechanical
    • Dimensions 0.80” H x 3.645” W x 3.82” D (2.032 cm x 9.258 cm x 9.7028 cm)
    • Shipping Weight 1.0 lbs (0.45 kg)
  • AC Adapter
    • Input: 100 to 240 ±10% VAC, 50/60H, 0.7A * Output: 48 VDC, 0.62A
    • Maximum input power in Watts is calculated by multiplying the input amps by the lowest input voltage.
  • DC Input Voltage
    • 45 to 57 VDC on DC terminal block 48 VDC on DC jack
  • Environmental
    • Operating Temperature DC Terminal Block: +32° F to +158° F (0° C to +70° C)
    • Operating Temperature AC Adapter: +32° F to +122° F (0° C to +50° C)
    • Storage Temperature: -31° F to +167° F (-35° C to +75° C)
    • Operating Humidity 5% to 95% (non-condensing)
  • Regulatory Approvals
    • FCC Class A
    • UL/cUL, CSA, CE

Specifikace verze PoE+

  • Technical
    • IEEE 802.3 10Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3u 100Base-TX twisted pair
    • IEEE 802.3ab 1000Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3z 1000Base-LX or SX fiber
    • IEEE 802.3af Power over Ethernet
    • IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
    • IEEE 802.3u Auto-Negotiation
    • RFC-2474
    • RFC-2475 DiffServ QoS
    • Extreme temperature range (DC configuration)
    • Plug-and-play operation
    • Accepts RJ45, SC and SFP connectors
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Single-strand fiber and CWDM models
    • Country-specific, high-reliability power adapter
    • FX and TX Auto Negotiation
    • AutoCross for MDI/MDIX
    • MTU: Supports Jumbo Frames up to 10240 bytes
    • Supports DIN Rail mounting (DIN clips sold separately)
    • Link Fault Pass Through DIP Switch
  • Mechanical
    • Dimensions 0.80” H x 3.645” W x 3.82” D (2.032 cm x 9.258 cm x 9.7028 cm)
    • Shipping Weight 1.0 lbs (0.45 kg)
  • AC Adapter
    • PoE Giga-MiniMc Input: 100 to 240 ±10% VAC, 50/60H, 0.7A * Output: 48 VDC, 0.62A
    • PoE+ Giga-MiniMc Input: 100 to 240 ±10% VAC, 50/60H, 2A * Output: 52 VDC, 2.31A
    • * Maximum input power in Watts is calculated by multiplying the input amps by the lowest input voltage.
  • DC Input Voltage
    • PoE Giga-MiniMc 45 to 57 VDC on DC terminal block 48 VDC on DC jack
    • PoE+ Giga-MiniMc 51 to 57 VDC on DC terminal block 51 to 57 VDC on DC jack
  • Environmental
    • Operating Temperature DC Terminal Block: +32° F to +158° F (0° C to +70° C)
    • Operating Temperature AC Adapter: +32° F to +122° F (0° C to +50° C)
    • Storage Temperature: -31° F to +167° F (-35° C to +75° C)
    • Operating Humidity 5% to 95% (non-condensing)
  • Regulatory Approvals
    • FCC Class A
    • UL/cUL, CSA, CE

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector

PoE Giga-MiniMc

857-11811 SFP * 1 Various 2 RJ45
857-11812 MM850-SC 1 220/550 m 2 RJ45
857-11813 MM1300-SC 1 2 km 2 RJ45
857-11814 SM1310-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11815 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11816 SM1550/LONG-SC 1 80 km 2 RJ45
857-11817 SM1550/XLONG-SC 1 100 km 2 RJ45

PoE Giga-MiniMc - Single Strand Fiber SSLX or SSBX**

857-11820 SM1310-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11821 SM1550-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11822 SM1310-SC 1 10 km 2 RJ45
857-11823 SM1490-SC 1 10 km 2 RJ45
857-11824 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11825 SM1550/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11826 SM1310/PLUS-SC 1 30 km 2 RJ45
857-11827 SM1490/PLUS-SC 1 30 km 2 RJ45
857-11828 SM1490/LONG-SC 1 70 km 2 RJ45
857-11829 SM1550/LONG-SC 1 70 km 2 RJ45

PoE+ Giga-MiniMc

857-11911 SFP 1 Various 2 RJ45
857-11912 MM850-SC 1 220/550 m 2 RJ45
857-11913 MM1300-SC 1 2 km 2 RJ45
857-11914 SM1310-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11915 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11916 SM1550/LONG-SC 1 80 km 2 RJ45
857-11917 SM1550/XLONG-SC 1 100 km 2 RJ45

PoE+ Giga-MiniMc - Single Strand Fiber SSLX or SSBX **

857-11920 SM1310-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11921 SM1550-SC 1 15 km 2 RJ45
857-11922 SM1310-SC 1 10 km 2 RJ45
857-11923 SM1490-SC 1 10 km 2 RJ45
857-11924 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11925 SM1550/PLUS-SC 1 40 km 2 RJ45
857-11926 SM1310/PLUS-SC 1 30 km 2 RJ45
857-11927 SM1490/PLUS-SC 1 30 km 2 RJ45
857-11928 SM1490/LONG-SC 1 70 km 2 RJ45
857-11929 SM1550/LONG-SC 1 70 km 2 RJ45

Příslušensví

806-39105 DIN Rail Clip
806-39800 PoE Power Adapter for PoE Giga-MiniMc
895-39229 all Mount Bracket
806-39900 PoE+ Power Adapter for PoE+ Giga-MiniMc
806-39910 PoE+ Isolated Power Adapter

*SFP Sold Separately

** These products have single-strand fiber technology. Deploy in pairs or connect another compatible B&B IMC LLC single-strand fiber product.


© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč