Datasheet
(PDF, 234 kb)

White paper
(PDF, 1 067 kb)


Navigace v textu:

Specifikace

Informace pro objednávku

MiniMc

Miniaturní 10/100 přepínací konvertor

MiniMc - 10/100 přepínací konvertor Série MiniMc prodlužuje 10 Mbps a 100 Mbps síťové segmenty z kroucené dvoulinky pomocí multimódového nebo singlemódového optického vlákna až na vzdálenost 40 km. MiniMc od IMC Networks je media- i datakonvertor, dokáže automaticky rozpoznat (auto-negotiation) 10/100 Mbps rychlost na kroucené dvoulince, optický port běží na plně duplexním 100 Mbps Fast Ethernetu.

MiniMc je nejvšestranějším konvertorem na trhu - prodává se s externím AC napájecím zdroje, s napájecím USB kabelem nebo jako součást instalace do PowerTray/18, což přináší nejvyšší hustotu portů na trhu - 18 konverzí.

MiniMc 10/100 přepínací optické konvertory jsou ideální pro interní použití, v FTTD, LAN-to-LAN nebo LAN-to-MAN aplikacích optických sítí. Na rozdíl od konkurenčních produktů vyhovuje MiniMc plně IEEE standardům a je na něj poskytována šestiletá záruka, která se vztahuje i na napájecí zdroj.

Specifikace:

  • Standardy IEEE 802.3u Fast Ethernet, Auto-Negotioation a 802.3 Ethernet
  • Operace ulož a přepošli (store and forward)
  • Automatické rozpoznání (Auto-Negotiation) 10/100 a auto-sensing polovičního/plného duplexu na portu kroucené dvoulinky
  • Porty RJ-45 kroucená dvoulinka, ST a SC optický
  • LEDky: FX LNK/ACT a TX LNK/ACT
  • Kroucená dvoulinka 100 metrů
  • 1300 nm MM 2 km, 1310 nm SM 40 km
  • Podporuje 62.5/125 a 50/125 micron multi-módové a 9/125 micron single-módové kabeláže
  • Provozní teplota 0 - 40°C
  • Vlkost 5 - 95% (ne kapalná)
  • Napájení AC 100/240V, 0.25A, 50-60Hz, 5V DC
  • Spotřeba (typická): 500mA
  • Universal Serial Bus (USB) 1.0 a vyšší
  • UL, CE Mark
  • FCC Class B
  • 6-ti letá all-inclusive záruka

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet
Connector

MiniMc SFP*

855-10619 SFP 1 Various 1 RJ45

MiniMc TP-TX/FX

855-10620 MM850-ST 1 km 1 RJ45
855-10621 MM850-SC 1 2 km 1 RJ45
855-10622 MM1300-ST 1 5 km 1 RJ45
855-10623 MM1300-SC 1 5 km 1 RJ45
855-10624 SM1310/PLUS-ST 1 40 km 1 RJ45
855-10625 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
855-10626 SM1310/LONG-ST 1 80 km 1 RJ45
855-10627 SM1310/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45
855-10641 SM1550/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45

MiniMc TP-TX/FX

855-10650 SSFX-MM1300-SC 1 2 km 1 RJ45
855-10651 SSFX-MM1550-SC 1 2 km 1 RJ45
855-10652 SSFX-SM1310-SC 1 20 km 1 RJ45
855-10653 SSFX-SM1550-SC 1 20 km 1 RJ45
855-10654 SSFX-SM1310/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
855-10655 SSFX-SM1550/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
855-10656 SSFX-SM1310/LONG-SC 1 60 km 1 RJ45
855-10657 SSFX-SM1550/LONG-SC 1 60 km 1 RJ45

Příslušenství

806-39720 AC Power Adapter and Country-Specific Clips
806-39628 USB 36″ Power Cable (for MiniMc Series only)
895-39229 Wall Mount Bracket for IE-MultiWay, PoE/PoE+ GigaMiniMc, MiniMc Series
806-39105 DIN-Rail Clip (Compatible with 1-Slot IE-/MediaChassis, IE-GigaMiniMc, IE-ModeConverter, IE-MiniMc & MiniMc series products)
850-13086 IE-PowerTray/18-AC (-20°C to +70°C) – 18-slot AC powered chassis
806-39650 12″ Barrel-Connector Power Cable
806-39629 USB 12″ Power Cable (for MiniMc Series only)
806-39638 Double-USB Power Cable, 36”

* SFP Fiber sold separately

* These products have single-strand fiber technology. Deploy in pairs or connect another compatible B&B IMC LLC single-strand fiber product.


© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč