Datasheet
(PDF, 335 kb)

IE-Giga MiniMc 10/100/1000 Mbps
průmyslový mediakonvertor pro optiku

IE Giga MiniMc Mediakonverze představuje cenově nejvýhodnější způsob, jak prodloužit životnost stávajících metalických sítí a vybavení, ale přitom implementovat technologie nové. Ale i mediakonvertory s rozumnou cenou se mohou pro celou síť nasčítat na nezanedbatelnou částku. Dalším problémem může při stovkách požadovaných konverzí být i nedostatek prostoru. Aby toho nebylo málo, stále častěji jsou sítě instalováný v extrémních teplotních podmínkách.

Aby vyhovělo těmto potřebám, vyvinulo IMC Networks Gigabitovou verzi svého oblíbeného průmyslového konvertoru IE-MiniMc. Nejmenší a odolný mediakonvertor na trhu Giga-MiniMc - měří pouhých 8,5 cm x 4,5 cm - nabízí oba druhy datového připojení na stejné straně jednotky a je dostupný za zlomek ceny ostatních řešení.

Díky funkcím Plug-and-Play Auto-Negotiation a Auto-Cross, extrémním provozním teplotám (-35°C až 70°C), napájením na střídavý i stejnosměrný proud a možností připevnění na DIN kolejnici, se miniaturní mediakonvertor IE-Giga-MiniMc velmi snadno a pohodlně používá.

IE-Giga-MiniMc obsahuje:

  • 1 × 1000Base-SX nebo 1000Base-LX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
  • 1 × port kroucené dvoulinky s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100/1000) a duplexního módu
  • Funguje v extrémních teplotách (konfigurace s napájením stejnosměrným proudem)
  • Funkce Auto-Cross – automatický výběr mezi překřížením nebo nekřížením kroucené dvoulinky
  • Stavové LED diody
  • DIN spojky pro připevnění na DIN kolejnici

Možnosti napájení

  • 4-koncovkový napájecí blok na stejnosměrný proud v šasi (7 až 50 V) pro napájení v extrémních teplotách
  • Balení obsahuje napájecí adaptér na střídavý proud, který není vhodný pro extrémní teploty

Nákres použití

Mediakonvertor IE-Giga-MiniMc je dodáván se spojkami pro připevnění na DIN kolejnici. Pokud této možnosti využijete, vstupní napájecí zdroj se kaskáduje z jednoho 4-koncovkového napájecího bloku do druhého, dokud nevyužijeme dostupnou kapacitu proudu. To umožňuje fungování v extrémních teplotách (-35°C až 70°C).

Funkce a specifikace

  • Technical
    • IEEE 802.3 10Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3u 100Base-TX twisted pair
    • IEEE 802.3ab 1000Base-T twisted pair
    • IEEE 802.3z 1000Base-LX or SX fiber
    • MTU: Supports Jumbo Frames up to 10240 bytes
    • Extended temperature range (DC configuration)
    • Plug-and-play operation
    • RJ45, SC and SFP connectors
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber Single-strand fiber and CWDM models
    • 4-terminal DC power with a pair of input terminals and a pair of output terminals for cascading power on DIN installations
    • Country-specific, high-reliability power adapter
    • Auto Negotiation, Auto-Cross for MDI/MDIX
    • Layer 2 packet switching, store and forward (forwarding rate: 14,881 pps for 10 Mbps, 148,810 pps for 100 Mbps, 1,488,096 pps for 1000 Mbps)
    • Status LEDs
    • Supports DIN Rail mounting
  • Mechanical
    • Dimensions 0.83”H x 1.80”W x 3.35”D (2.11 x 4.57 x 8.51 cm)
    • Shipping Weight 0.7 lbs (.317 kg)
  • Power
    • AC Adapter 100 to 240 ±10% VAC input, 5 VDC @ 2.0 A max
    • DC Input Voltage 7 to 50 VDC @ 2.5 watts, Chassis grounded to negative terminal
    • 5 VDC, 600mA
  • Environmental
    • Operating Temperature: DC terminal block -13°F to +185°F (-25°C to +85°C)
    • Operating Temperature: AC Adapter +14°F to +122°F (-10°C to +50°C)
    • Storage Temperature: -31° F to +167° F (-35° C to +75° C)
    • Operating Humidity 5% to 95% (non-condensing)
  • Regulatory Aprovals
    • FCC Class B
    • UL/cUL, CSA, CE

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector

IE-Giga-MiniMc TP-TX/FX SX or LX

856-18830 MM850-SC 1 220/550 m 1 RJ45
856-18831 SM1310-SC 1 15 km 1 RJ45
856-18832 SM1310/PLUS-SC 1 30 km 1 RJ45
856-18833 SM1550/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45
856-18834 SM1550/XLONG-SC 1 100 km 1 RJ45

IE-Giga-MiniMc TP-TX/FX SX or LX
– NEMA TS2 rated; modular versions without AC adapter

854-18830 MM850-SC 1 220/550 m 1 RJ45
854-18831 SM1310-SC 1 15 km 1 RJ45

Single Strand Fiber*

856-18835 SSLX-SM1310-SC 1 15 km 1 RJ45
856-18836 SSLX-SM1550-SC 1 15 km 1 RJ45
856-18825 SSBX-SM1310-SC 1 10 km 1 RJ45
856-18826 SSBX-SM1490-SC 1 10 km 1 RJ45
856-18837 SSLX-SM1310/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
856-18838 SSLX-SM1550/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
856-18827 SSBX-SM1310/PLUS-SC 1 30 km 1 RJ45
856-18828 SSBX-SM1490/PLUS-SC 1 30 km 1 RJ45
856-18839 SSLX-SM1510/LONG-SC 1 70 km 1 RJ45
856-18840 SSLX-SM1570/LONG-SC 1 70 km 1 RJ45
856-18841 SSLX-SM1510/XLONG-SC 1 80 km 1 RJ45
856-18842 SSLX-SM1570/XLONG-SC 1 80 km 1 RJ45

Příslušenství

806-39720 AC Power Adapter and Country-Specific Clips
806-39105 DIN Rail Clip
806-39638 Double-USB Power Cable, 36″/.9m
806-39650 12″/.3m Barrel-Connector Power Cable
850-13086 IE-PowerTray/18-AC (-20°C to +70°C), 18-slot AC powered chassis
895-39229 Wall Mount Bracket
806-39753 IE-Power/5V Module, AC to DC DIN Rail Power Adapter

* These products have single-strand fiber technology. Deploy in pairs or connect another compatible B&B IMC LLC single-strand fiber product.


© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč