Datasheet
(PDF, 385 kb)

iMcV-Gigabit

Moduly pro copper-to-fiber převod Gigabitového Ethernetu

Moduly pro copper-to-fiber převod Gigabitového Ethernetu iMcV-Gigabit copper-to-fiber moduly, spravovatelné přes SNMP, konvertují 1000Base-T segmenty kroucené dvoulinky do vlákna, rozšiřují tak dosah datových přenosů přes multi-módové, sinle-módové nebo single-strand optické vlákno až na 80 km. Série konvertorů iMcV-Gigabit je ideální pro páteřní podnikové aplikace nebo pro připojení více míst pomocí Metropolitan Area Network.

iMcV-Gigabit moduly vybaveny funkcemi LinkLoss a FiberAlert, které umožňují správcům sítě dostávat SNMP trap a rychle odstraňovat potenciální problémy. Moduly série iMcV-Gigabit můžete spravovat pomocí naší volně dostupné aplikace iView2 od IMC Networks nebo jinou aplikací pro SNMP management s grafickým rozhraním jako je SNMPc od Castle Rock Computing, nebo HP OpenView. Díky iView2 mohou správci sítě monitorovat a spravovat iMcV-Gigabit a jiné inteligentní moduly přes intuitivní grafické rozhraní. Hot-swapové iMcV-Gigabit moduly se instalují do platformy iMediaChassis.

Vlastnosti a specifikace

  • Technical
    • Includes LinkLoss and FiberAlert features for cabling troubleshooting
    • Automatic MDI/MDIX
    • Supports GUI-based iView²
    • Includes diagnostic and status LEDs
    • Supports Config Control (IE-iMcV-Gigabit only) *
    • Features Link Fault Pass-Through (LFPT)
    • Extended Temperature (IE-iMcV-Gigabit only)
  • Supported Fiber Types:
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Available for single-strand fiber
    • CWDM also available
  • Physical:
    • Connectors: RJ-45 and SC or SFP (IE-iMcV-Gigabit only)
    • IE-iMcV-Gigabit supports SFP transceivers and extended operating temperature
    • Installs in any iMediaChassis or MediaChassis
  • Standards Compliance:
    • IEEE 802.3ab 1000Base-T
    • IEEE 802.3z 1000Base-LX or SX
  • Regulatory Approvals:
    • FCC Class A
    • CE
  • Operating Temperature:
    • +32° to +122° F (0° to +50° C)
    • 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Storage Temperature:
    • -13° to +158° F (-25° to +70° C); 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Power Rating:
    • 580mA at 5V
  • Dimensions:
    • Standard single-slot chassis module
  • Shipping Weight:
    • 0.30 lbs (0.11 kg)

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector

iMcV-Gigabit TX/SX or TX/LX 1000 Mbps with (LFPT) and Config Control

850-15511 SX-MM850-SC 1 220/550 m 1 RJ45
850-15512 LX-SM1310-SC 1 10 km 1 RJ45
850-15513 LX-SM1310/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
850-15514 LX-SM1550/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45
850-15515 LX-SM1550/XLONG-SC 1 100 km 1 RJ45

Single Strand Fiber*

850-15521 SSLX-SM1310-SC
(1310xmt/1550rcv)
1 10 km 1 RJ45
850-15522 SSLX-SM1550-SC
(1550xmt/1310rcv)
1 10 km 1 RJ45
850-15523 SSBX-SM1310-SC
(1310xmt/1490rcv)
1 10 km 1 RJ45
850-15524 SSBX-SM1490-SC
(1490xmt/1310rcv)
1 10 km 1 RJ45
850-15525 SSLX-SM1310/PLUS-SC
(1310xmt/1550rcv)
1 40 km 1 RJ45
850-15526 SSLX-SM1550/PLUS-SC
(1550xmt/1310rcv)
1 40 km 1 RJ45
850-15527 SSBX-SM1310/PLUS-SC
(1310xmt/1490rcv)
1 30 km 1 RJ45
850-15528 SSBX-SM1490/PLUS-SC
(1490xmt/1310rcv)
1 30 km 1 RJ45
850-15529 SSLX-SM1490/LONG-SC
(1490xmt/1550rcv)
1 70 km 1 RJ45
850-15530 SSLX-SM1550/LONG-SC
(1550xmt/1490rcv)
1 70 km 1 RJ45

* These products have single-strand fiber technology. Deploy in pairs or connect another compatible B&B IMC LLC single-strand fiber product.


© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč