Mediakonvertor iMcV-MediaLinX

Pro přepínání 10/100 Ethernetových medií

Mediakonvertor iMcV-MediaLinX iMcV-MediaLinX jsou nejflexibilnější modulární konvertory medií a rychlostí, které umožňují administrátorům rozšířit síťové segmenty 10 Mbps a 100 Mbps kroucené dvoulinky po jednovláknové duplexní 1000Base-SX optické kabeláži.

Série iMcV-MediaLinX je spravovatelná pomocí SNMP, což umožňuje síťovým administrátorům konfigurovat port kroucené dvoulinky pro "Auto-Negotiation" nebo "Selective Advertising", nebo ho přinutit k rychlosti 10 Mbps nebo 100 Mbps, mohou také volit mezi polovičním a plným duplexem. Dokonce i optický port můžete nastavit na poloviční nebo plný duplex. Mediakonvertory série iMcV-MediaLinX jsou dostupné v jednovláknové (single-strand fiber) verzi, která dokáže zdvojnásobit datovou přenosovou kapacitu nainstalované optické kabeláže, a také ve verzi odolné proti chybám (fault-tolerant) pro ty nejdůležitější aplikace.

Moduly iMcV-MediaLinX se snadno nastavují a spravují pomocí iView od IMC Networks nebo jinou aplikací pro SNMP management s grafickým rozhraním jako je SNMPc od Castle Rock Computing, nebo HP OpenView.

Hot-swapové moduly iMcV-MediaLinX výrazně snižují provozní náklady, protože dovolují nechat zapnuté jiné moduly ve stejné skříni během upgradování, údržby nebo při řešení problémů.

Moduly iMcV-Giga-MediaLinX jsou vybavené LEDkami, které pomohou při diagnostice sítě a řešení problémů. Navíc, funkce LinkLoss a FiberAlert vám usnadní isolování chyb v kabeláži, pokud by se nějaké vyskytly.

Vlastnosti a výhody:

Stejná jednotka konvertuje rychlost, media a duplexní mód!

  • Nakonfigurujte port kroucené dvoulinky pro Auto-Negotiation, 10 Mbps nebo 100 Mbps
  • Nakonfigurujte port kroucené dvoulinky pro fungování v polovičním nebo plném duplexu

Snadná konfigurace a správa pomocí iView nebo jiného SNMP management softwaru

  • Instalace a spuštění za méně než 5 minut
  • Snadno upravíte nastavení, pokud se změní požadavky uživatele
  • Snadné upgrady - nejsou nutné žádné zásahy uživatele nebo návštěvy na vzdálených místech
  • Monitorujte a kontrolujte všechna spojení

Splňuje řadu instalačních požadavků

  • Dostupný pro multimódové i singlemódové vlákno
  • Dostupný pro jednovláknovou (single-strand) optiku
  • Moduly odolné proti chybám pro důležité aplikace
  • Moduly se instalují do platform sérií iMediaChassis, MediaChassis a iMcV

Snadné řešení problémů

  • LinkLoss, FiberAlert, SNMP management a LEDky vám pomohou při diagnostikování problémů v optických sítích

Specifikace:

  • Technical
    • IEEE 802.3x flow control
    • AutoCross for MDI/MDIX
    • Features LinkLoss and FiberAlert
    • Features Auto Negotiation and Selective Advertising
    • Features Link Fault Pass-Through (LFPT)
    • Layer 2 packet switching, store and forward operation
    • Forwarding rate: 14,881 pps for 10 Mbps; 148,810 pps for 100 Mbps; 1,488,100 pps for 1000 Mbps (Gigabit only)
    • Installs in any iMediaChassis or MediaChassis
    • Supports Jumbo Frames, up to 1916 MTU
    • Supports GUI-Based iView2
    • Supports Half- and Full-Duplex operation
    • IE model supports extended temperature
  • Supported Fiber Types:
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Single-strand fiber
  • Physical:
    • Connectors: RJ-45 and SC or SFP
    • Available for single-strand fiber
    • Includes hot-swappable architecture
  • Standards Compliance:
    • IEEE 802.3 10Base-T
    • IEEE 802.3u 100Base-TX
    • 802.3u 100Base-FX or SX
  • Regulatory Approval:
    • FCC Class B
    • CE
  • Operating Temperature:
    • +32º to +122º F (0º to 50º C) iMcV-MediaLinX
    • 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Storage Temperature:
    • -13º to +158º F (-25º to +70º C); 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Power Rating:
    • 580mA at 5V
  • Dimensions:
    • Standard single-slot chassis module
  • Shipping Weight:
    • 0.30 lbs (0.11 kg)

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector

iMcV-MediaLinX TX/FX 10/100 Mbps with (LFPT) and Config Control

856-15711 MM850-ST 1 2 km 1 RJ45
856-15712 MM850-SC 1 2 km 1 RJ45
856-15713 MM1300-ST 1 5 km 1 RJ45
856-15714 MM1300-SC 1 5 km 1 RJ45
856-15717 SM1310/PLUS-ST 1 40 km 1 RJ45
856-15718 SM1310/PLUS-SC 1 40 km 1 RJ45
856-15719 SM1310/LONG-ST 1 80 km 1 RJ45
856-15720 SM1310/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45
856-15723 SM1550/LONG-SC 1 80 km 1 RJ45

Single Strand Fiber*

856-15731 SSFX-SM1310-SC
(1310xmt/1550rcv)
1 20 km 1 RJ45
856-15732 SSFX-SM1550-SC
(1550xmt/1310rcv)
1 20 km 1 RJ45
856-15733 SSFX-SM1310/PLUS-SC
(1310xmt/1550rcv)
1 40 km 1 RJ45
856-15734 SSFX-SM1550/PLUS-SC
(1550xmt/1310rcv)
1 40 km 1 RJ45
856-15735 SSFX-SM1310/LONG-SC
(1310xmt/1550rcv)
1 60 km 1 RJ45
856-15736 SSFX-SM1550/LONG-SC
(1550xmt/1310rcv)
1 60 km 1 RJ45

* These products have single-strand fiber technology. Deploy in pairs or connect another compatible B&B IMC LLC single-strand fiber product.


© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč