Mediakonvertor IE-iMcV-MediaLinX

IE-iMcV-MediaLinX konvertuje rychlost, media a duplexní mód 10/100 medií

Mediakonvertor iMcV-MediaLinX
  • Moduly jsou dostupné v MM i SM variantě
  • Dvojnásobná optická kapacita u jednovláknových modulů
  • IE-iMcV-MediaLinX podporují SFP moduly a mají rozšířený rozsah pracovních teplot
  • Modulární, hot-swappable architektura pro snížení nákladů na instalaci, upgrade a rozšiřování
  • SNMP
  • Konverze 10 nebo 100 Mbps metaliky na 100 Mbps optiku
  • Podpora „Configuration Control“.
  • Link Fault Pass-Through (LFPT)

Specifikace:

  • Technical
    • IEEE 802.3x flow control
    • AutoCross for MDI/MDIX
    • Features LinkLoss and FiberAlert
    • Features Auto Negotiation and Selective Advertising
    • Features Link Fault Pass-Through (LFPT)
    • Layer 2 packet switching, store and forward operation
    • Forwarding rate: 14,881 pps for 10 Mbps; 148,810 pps for 100 Mbps; 1,488,100 pps for 1000 Mbps (Gigabit only)
    • Installs in any iMediaChassis or MediaChassis
    • Supports Jumbo Frames, up to 1916 MTU
    • Supports GUI-Based iView2
    • Supports Half- and Full-Duplex operation
    • IE model supports extended temperature
  • Supported Fiber Types:
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Single-strand fiber
  • Physical:
    • Connectors: RJ-45 and SC or SFP
    • Available for single-strand fiber
    • Includes hot-swappable architecture
  • Standards Compliance:
    • IEEE 802.3 10Base-T
    • IEEE 802.3u 100Base-TX
    • 802.3u 100Base-FX or SX
  • Regulatory Approval:
    • FCC Class B
    • CE
  • Operating Temperature:
    • +32º to +122º F (0º to 50º C) iMcV-MediaLinX
    • 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Storage Temperature:
    • -13º to +158º F (-25º to +70º C); 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Power Rating:
    • 580mA at 5V
  • Dimensions:
    • Standard single-slot chassis module
  • Shipping Weight:
    • 0.30 lbs (0.11 kg)

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector
856-18700 SFP 1 Various 1 RJ45

© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč