Mediakonvertor IE-iMcV-Gigabit

IE-iMcV-Gigabit konvertuje rychlost, media a duplexní mód 10/100 medií

Mediakonvertor IE-iMcV-Gigabit
  • Moduly jsou dostupné v MM i SM variantě
  • Dvojnásobná optická kapacita u jednovláknových modulů
  • IE-iMcV-MediaLinX podporují SFP moduly a mají rozšířený rozsah pracovních teplot
  • Modulární, hot-swappable architektura pro snížení nákladů na instalaci, upgrade a rozšiřování
  • SNMP
  • Konverze 1000 Mbps metaliky na 1000 Mbps optiku
  • Podpora „Configuration Control“.
  • Link Fault Pass-Through (LFPT)

Specifikace:

  • Technical
    • Includes LinkLoss and FiberAlert features for cabling troubleshooting
    • Automatic MDI/MDIX
    • Supports GUI-based iView²
    • Includes diagnostic and status LEDs
    • Supports Config Control
    • Features Link Fault Pass-Through (LFPT)
    • Extended Temperature
  • Supported Fiber Types:
    • 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber
    • 9/125µm single-mode fiber
    • Single-strand fiber
  • Physical:
    • Connectors: RJ-45 and SC or SFP (IE-iMcV-Gigabit only)
    • IE-iMcV-Gigabit supports SFP transceivers and extended operating temperature
    • Installs in any iMediaChassis or MediaChassis
  • Standards Compliance:
    • IEEE 802.3ab 1000Base-T
    • IEEE 802.3z 1000Base-LX or SX
  • Regulatory Approval:
    • FCC Class A
    • CE
  • Operating Temperature:
    • -40° to +185° F (-40° to +85° C)
    • 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Storage Temperature:
    • -13º to +158º F (-25º to +70º C); 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Power Rating:
    • 580mA at 5V
  • Dimensions:
    • Standard single-slot chassis module
  • Shipping Weight:
    • 0.30 lbs (0.11 kg)

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector
850-18510 SFP 1 Various 1 RJ45

© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč