Datasheet
(PDF, 405 kB)

Uživatelská příručka
(PDF, 370 kB)

IE-iMcV-2xLIM rozšiřte dvojnásobně kapacitu konverzí

IE-iMcV-2xLIM rozšiřte dvojnásobně kapacitu konverzí IE-iMcV-2xLIM, TX / SFP je Fast Ethernet modul, který nabízí dvě konverze 100Base-TX twisted pair na 100Base-FX/SX single-móde nebo multimode. Osazeny jsou dvě sady RJ45 a SFP portů. SFP porty podporují všechny MSA a Cisco kompatibilní, SC, LC a jednovláknové 155 Mb SFP. IE-iMcV-2xLIM je SNMP zařízení a může být instalováno do modulárních SNMP iMediaChassis nebo MediaChassis.

IE-iMcV-2xLIM vyžadují jeden nebo dva MSA kompatibilní optické SFP moduly (prodává se samostatně). IMC Networks nabízí celou škálu kompatibilních SFP.


Nákres použití

IE-iMcV-2xLIM rozšiřte dvojnásobně kapacitu konverzí schéma

Specifikace

  • Technical
    • 2 x RJ-45 and 2 x SFP ports (SFPs sold separately)
    • IEEE 802.3u 100Base-T over twisted pair
    • IEEE 802.3u 100Base-FX or SX over twisted pair
    • AutoCross for MDI/MDIX
    • LinkLoss, Far End Fault & Auto Negotiation
    • Link Fault Pass-Through (LFPT)
    • Supports Config Control
    • MDI/MDIX switch
    • DIP Switch selectable Auto Negotiation on copper port
    • Features low latency
    • Supports Half- and Full-Duplex operation
    • Supports Jumbo packets (No size limit)
    • Install in any iMediaChassis or MediaChassis
    • Supports GUI-Based iView²
    • Includes diagnostic LEDs
    • Hot-swappable architecture
  • Standard Compliance
    • SFP-MSA SFP standard (September 14, 2000)
    • SFF-8472 DDMI standard (Revision 1.0)
    • IEEE 802.3
  • Mechanical
    • Dimensions 4.19”H x 0.78”W x 2.75”D (10.74 x 2 x 7.05 cm)
    • Shipping Weight 0.30 lbs (.11 kg)
  • Input voltage
    • 100 to 240 VAC 50/60Hz (External Power Supply) 5 VDC ± 5%
  • Power
    • Max Current: 0.80A
  • Environmental
    • Operating Temperature: -40° F to +176° F (-40° C to +80° C)
    • Storage Temperature: -40° F to +176° F (-40° C to +80° C)
    • Operating Humidity 5% to 95% (non-condensing), 0 – 10,000 ft. altitude
  • Regulatory Approvals
    • FCC Class B
    • UL, CSA, CE
    • TUV

Informace pro objednávku

Model Fiber Fiber Ports Range Ethernet Ports Ethernet Connector
850-18610 SFP 2 Various 2 RJ45

© MEDIAKONVERTORY.CZ Všechna práva vyhrazena.

vytvořilo hotpotato – platné xhtml & css, používejte Mozillu – nejlepší dostupný prohlížeč